Altyazı Nasıl Eklenir

altyazi-nasil-eklenir-ust

Altyazı Nasıl Eklenir


    Bir torrent sitesinden veya başka bir arşiv sitesinden anime indirdiğinizde, altyazı bulmak bazen zor olabiliyor. Ancak, sitemizdeki animelerden indirdiğiniz taktirde animeye uygun altyazılarıda beraberinde indirebilmektesiniz.

    Sitemizden indirdiğiniz animeler ve altyazılar için ekstra ekleme yapmanıza gerek yoktur. Animeyi açtığınızda altyazı otomatikman eklenir.

    Ayrıca anime veya dizi-film izlerken şiddetle '' MPC-HC '' programı ile izlemenizi tavsiye ediyorum. Çok kullanışlı ve basit bir programdır. Hemen hemen bütün video formatlarını açmaktadır.

İndirme sayfası için: MPC-HC

    Şimdi animelere altyazıların nasıl eklendiğine gelelim. Bu konuda animelerinize altyazıları nasıl ekleyebileceğinize dair bazı bilgiler verilmiştir. Size uygun yöntemi seçerek altyazılarınızı ekleyebilirsiniz.

1. Yöntem: Anime ve altyazının isimlerini aynı yapmak

Eğer indirdiğiniz animenin ve altyazı dosyasının isimlerini aynı yaparsanız başka bi şey yapmaya gerek kalmadan direk animenizi altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

altyazi-nasil-eklenir-gif-ust

2. Yöntem: Altyazıyı videoya sürüklemek

Eğer isimlerini değiştirmek istemiyorsanız altyazıyı animenin üstüne sürükleyerek de altyazınızı ekleyebilirsiniz


altyazi-nasil-eklenir-surukle-orta

3. Yöntem: Dosya Menüsü

Anime açıkken Dosya > Altyazılar > Altyazı Yükle seçeneğine tıklayarak da animeye altyazı ekleyebilirsiniz. En zahmetli yöntemlerden biridir tavsiye etmiyorum. 

altyazi-nasil-eklenir-mpc-alt