Shokugeki no Souma indir | 1080p | Türkçe Altyazılı

shokugeki-no-souma-indir

Shokugeki no Souma TANITIM


Shokugeki no Souma - Yukihira Souma'nın hayali babasının restoranında tam zamanlı bir şef olmak ve babasının becerilerini aşmaktır. Ama Yukihira ortaokuldan mezun olduktan sonra babası Avrupa'da aşçılık yapmak için restoranı kapatmıştır.

Hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen öğrencilerin sadece %10'unun mezun olabildiği elit bir aşçılık okulundan mezun olan Jouichiro'dan gelen bir meydan okumayla Souma'nın savaşma ruhu canlanmıştır. Bakalım Souma bunlara göğüs gerebilecek mi?

[''Shokugeki no Souma indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

anime güzel ama yemek yediklerinde çıplak olmasalar daha iyi olurdu başka insanarın yanında izlemeyin

Karnım acıktı!

Konusuyla mis gibi anime olabilecekken ecchi ile tongaya düşürülen anime. Anime güzel ama şahsen ana teması yemek ve aşçılık olan bir animeye ecchi hiç yakışmıyor, atlaya atlaya izledim resmen. Not: Animede yemeğin tadına bakılınca karakterler resmen orgazm çığlıkları atıyor sakın ailenizin yanında izlemeyin.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.31 / 10 667,053 oy
İngilizce İsmi :   Food Wars! Shokugeki no Soma
Synonyms :   Shokugeki no Soma, Food Wars: Shokugeki no Soma
Tür :   Ecchi, School, Shounen
Bölüm Sayısı :   24
Çıkış Tarihi :   2015
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 25 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar