Drifters indir | 1080p | Türkçe Altyazılı

drifters-indir

Drifters TANITIM


Drifters - Shimazu Toyohisa Sekighata Savaşına karışmış iken Ii Naomasa’ya ölümcül şekilde yaralamayı başarır, ancak kendide bu esnada kritik şekilde yaralanır. O kanlı ve harap olmuş alandan yürürken kendini bir yığın kapıyla dolu bir koridorda bulur. Orada masada oturan gözlüklü biri onu beklemektedir. O adamın ismi Murasaki’dir ve Toyohisa’yı en yakın kapıya gönderir.

Toyohisa o kapıdan geçince gözlerini başka bir dünyada açar. Orada kendisi gibi oraya transfer edilmiş güçlü savaşçılar ile karşılaşır. Bu savaşçılardan oluşan grubun ismi “Drifters(Sürüklenenler)”dir.

[''Drifters indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Bitti. Benim gibi buraya kadar gelen arkadaşlar 13-14-15 bölümlerde var, ova diye geçiyorlar ama devamı serinin. 15 Bölümüde izleyen biri olarak kesinlikle en kısa zamanda yeni sezonun gelmesini bekliyorum. Anime bende heyecan uyandırdı. Konu olarak çok farklı ve ilgi çekici fate:zero biraz benziyor. Berserk kadar olmasada kan ve vahşet var.En önemlisi taktik savaşlar var. İlgi uyandırcı karakterlerde çabası.Evren olarakta yüzüklerin efendisinin evrenine benziyor. İzleyin izletin.

çizgi roman gibi çizimler, konusu çok güzel klişe değil, karakterler gerçek hayattan başarılı insanlar tavsiye ederim

Kahramanların zeki olduğu güzel bir savaş serisiydi.Savaşı, kanı eksik olmuyor.Tavsiye ederim,çeviri ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Bunu izledikten sonra ovaları da izleyin çünkü devam bölümleri.

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.95 / 10 193,856 oy
İngilizce İsmi :   Drifters
Synonyms :   Drifters: Battle in a Brand-new World War
Tür :   Action, Adventure, Comedy, Historical, Samurai, Fantasy, Seinen
Bölüm Sayısı :   12
Çıkış Tarihi :   2016
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 23 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar