Overlord indir | 1080p | Türkçe Altyazılı

overlord-indir

Overlord TANITIM


Overlord - Hikayemiz popüler bir online oyun olan Yggdrasil’in bir gün kapatılması ile başlıyor, ama baş kahramanımız olan Momonga oyundan çıkış yapmamaya karar veriyor. Daha sonra Momonga ‘’ En Güçlü Büyücü’’ olan iskelet bir varlığa dönüşüyor.

Dünya değişmeye devam eder ve oyun yapımı karakterler olan NPC’ler duygular hissetmeye başlar. Hiç bir ailesi, arkadaşı ya da toplumda bir yeri olmayan bu sıradan genç adam Momonga, bu yeni oyun dünyasını ele geçirmek için çabalamaya başlar.

[''Overlord indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Isekainin atar damaridir, tadina vara vara izleyin. Buyuk ekrani hazirlayin, yaniniza da icecek abur cubur keyiflice izleyin. 10 uzerinden 10 alir.

en iyi isekai animesidir gereksiz yorumlara bakmayın yeni baslicak varsa hiç tereddüt etmeden başlasın

Arkadaşlar yeni başlayacak arkadaşlar için yazıyorum, bazı yeni arkadaşlarımız kötü, eksiği var, vb. Yazılar yazmışlar. Evet anime farklı evrende geçiyor falan fistan, karakter güçlü falan fistan bunlar için izleyenler oluyor, evet ben de zamanında araştırıp güçlü falan diye animeler izledim ama çoğu "çerez" olabilecek animeler. Bu anime sadece bunlardan ibaret değil, bi konu gidişatı var ve öyle baçlayıp devam ediyor. Yok gücünü göstermiyormuş yok hizmetkarla takılıyomuş olayı bu değil yani. Adam da tek atabilir evet ama farklı bi amacı var ve o yoldan gidiyor. Bir anime olarak herkesin övmesinin nedeni isekai ya da karakterinin güçlü olması değil anlayacağınız.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.02 / 10 476,033 oy
İngilizce İsmi :   Overlord
Synonyms :   Overlord
Tür :   Action, Adventure, Fantasy, Game, Magic, Supernatural
Bölüm Sayısı :   36
Çıkış Tarihi :   2015
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Light novel
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar