Hidan no Aria indir | 720p | Türkçe Altyazılı

hidan-no-aria-indir

Hidan no Aria TANITIM


Hidan no Aria - Tokyo Butei Lisesi, tehlikeli suçluları yakalamak için yetiştirilen ve silah kullanma yetkisi olan "Butei" adlı dedektifleri yetiştirmektedir. Buteiler polislerden farklı olarak para için çalışırlar ve Butei kanununda belirtildiği ölçüde yetkileri vardır. Bu lisede 2. sınıf öğrencisi olan Kinji Touyama çok iyi silah kullanabilmektedir ve bir kız yardım istediği zaman istemsiz olarak bir kahraman gibi konuşup hareket ederek o kızı kurtarmaktadır. Fakat Kinji, normal bir hayat yaşamak istediğinden bu özelliğini herkesten saklamaktadır.

Kinji, okuldan ayrılmaya karar verdiği bir gün silahlı saldırıya uğrar. Onu okula yeni transfer olan ve en güçlü Butei öğrencilerinden biri olan Aria H. Kanzaki kurtarır. Ertesi gün okula giden Kinji, transfer öğrenci Kanzaki'nin kendi sınıfına verildiğini öğrenir ve Kinji'nin hayatı bundan sonra değişir.

[''Hidan no Aria indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Final biraz anlaşılmazdı ama onun dışında iyiydi.

tek sezon düşünerek izleyin 2. sezonu çöpe at.

çok güzel bir seriydi ecchi oranı düşüktür izleyeceklere duyurulur romantizm orta miktarda ana karakter bence biraz kalın kafalı ki genelde bütün animelerde bu var aksiyonu yüksek konusu iyi olan bir seriydi 2. sezon mutlaka gelmeli 12. bölüm öyle pek bir final havası vermedi daha anlatılabilecek pek çok konusu var ucu açık bir sürü soru bırakıldı bana göre diyeceklerim bu kadar herkezin izlemesini tavsiye ederim.

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.01 / 10 139,588 oy
İngilizce İsmi :   Aria the Scarlet Ammo
Synonyms :   Hidan no Aria
Tür :   Action, Comedy, Romance, School
Bölüm Sayısı :   12
Çıkış Tarihi :   2011
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Light novel
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar