Kimetsu no Yaiba indir | 1080p | Türkçe Altyazılı

kimetsu-no-yaiba-indir

Kimetsu no Yaiba TANITIM


Kimetsu no Yaiba - Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti.

Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou'nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı.

[''Kimetsu no Yaiba indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Birçok anime izledim fakat bu anime çizim,konu,karakterler,zaman mekan ve olay örgüsü olarak muazzam zaten grafikler ve çizimlere laf yok 2.sezonunu heyecanla bekliyorum.

10 numara anime çizim, olay örgüsü, karakterlerin yansıtılması kesinlikle efsane uzun zamandır böyle kaliteli bir anime izlememiştim. Bir an önce film ve 2.sezonu gelir inşallah sabırsızlıkla bekliyorum. Başlangıçta tereddüt ettim izlemek için ama iyi ki atlamamışım.

Tavsiye ederim izleyin. Animede herşey çok güzel ama gariptirki "şu özelliği eşsiz, muazzam" diyeceğim bi tarafı yokken izlemesi harika keyif veren bi anime. Sarı uyuz yan karakter dışında sorunu yok. Sapına kadar shounen olan bu animeyi şiddetle tavsiye ediyorum.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.97 / 10 161,858 oy
İngilizce İsmi :   Kimetsu no Yaiba
Synonyms :   Blade of Demon Destruction, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
Tür :   Action, Demons, Historical, Shounen, Supernatural
Bölüm Sayısı :   26
Çıkış Tarihi :   2019
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar