Houseki no Kuni indir | 1080p | Türkçe Altyazılı

houseki-no-kuni-indir

Houseki no Kuni TANITIM


Houseki no Kuni - Animenin uyarlandığı manga’nın hikâyesi uzak gelecekte ortaya çıkan yeni bir yaşam biçimi “houseki” (Mücevherler) hakkında. Bu mücevherler sayı olarak 28 kişiler ve onları süs eşyasına çevirmek için saldıran “tsukjin” (Ay Sakinleri) ile savaş halindeler.

Her bir mücevhere savaşçı ya da sağlıkçı gibi roller atanmıştır fakat bu 28 mücevherin arasında sadece Phos’a herhangi bir rol verilmemişti. Ta ki Mücevher Müdürü Kongo ona bir doğa tarihi dergisini düzenleme görevini verene kadar.

[''Houseki no Kuni indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim çizimleri olsun konusu olsun gerçekten harika bir anime ve keşke devamı olsaydı

Hikayesi güzel gözüken ve CG animasyonların animelere uyarlanmasından dolayı hoş gözükmeyen çoğu animeye taş çıkarmış harika bir yapım. Yani başta anlaşalım bu bir anime değil, anime gibi gözüken animasyon. Evet biliyorum neredeyse bütün animelerde kullanılmıştır ama tamamını 3D animasyondan oluşturan animeler genellikle kötü gözükmüş ve firmayı batırmıştır veya IP'yi çöpe attırtmıştır. Cille adında Türk çocuk dizisi de aynı tekniğini kullandığını düşünüyorum. Buraya kadar okuduysanız tebrikler. Size 2 dakikanızı kaybettirdim...Hadi Animeye başlayın!

Böyle güzel bir anime nasıl bu kadar az izlenir inanmıyorum... Hemen izleyin konusu çizimleri falan çok güzel ve farklı... Şiddetle tavsiye ederim!

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.44 / 10 90,017 oy
İngilizce İsmi :   Land of the Lustrous
Synonyms :   Country of Jewels
Tür :   Action, Drama, Fantasy, Mystery, Seinen
Bölüm Sayısı :   12
Çıkış Tarihi :   2017
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar