Kuroko no Basket indir | 720p | Türkçe Altyazılı

kuroko-no-basket-indir-wallpaper

Kuroko no Basket TANITIM


Kuroko no Basket - Teikou Orta Okulu'nun efsanevi basketbol takımı, bütün takımları yenmesi ve kupaları almasıyla "Mucizeler Takımı" ünvanıyla ün salmıştır. Orta okulun bitmesi ve lisenin başlamasıyla ise takım dağılmış, takımın her bir üyesi farklı liseye gitmiştir.

Bu takımın bir üyesi olan Tetsuya Kuroko da Seirin Lisesi'nde okumaya başlamıştır. Burada basketbol takımına giren Kuroko Mucizeler Takımı'nın üyesi olmasına rağmen oyundaki yeteneksizliğiyle herkesi şaşırtır.

Fakat, Kuroko'nun esrarengiz yeteneği onu müthiş bir takım oyuncusu yapmaktadır. Takımın diğer bir yetenekli oyuncusu olan Taiga Kagami ile beraber, diğer takımlara üstün gelerek en iyi olmayı amaçlayacaklardır.

[''Kuroko no Basket indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

4. izleyişim olucak :D herkesin izlemesini tavsiye ederim NOT: ANİMEDE MANTIK ARAMAYIN.

Yıllardır nedense izlemekten kaçtığım bir seriydi bu gün başladım ve bir solukta bitirdim hala kendime gelemedim ikinci sezona başlamak için aşırı derece de sabırsızlanıyorum herkes mutlaka izlemeli.

Bazı şeyler çok abartılı gelse de felaket derecede sürükleyici izlenmesi gereken bir spor animesi

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.33 / 10 326,898 oy
İngilizce İsmi :   Kuroko's Basketball
Synonyms :   Kuroko no Basuke, KuroBas
Tür :   Comedy, School, Shounen, Sports
Bölüm Sayısı :   75
Çıkış Tarihi :   2012
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar