Charlotte indir | 720p | Türkçe Altyazılı

charlotte-indir-wallpaper

Charlotte TANITIM


Charlotte - Hikâyemiz, bir grup ergenlik çağındaki kız ve erkeğin arasında görülen özel yetenekleri konu almaktadır. Yuu Otosaka gücünü kimseye bir şey belli etmeden kullanıp, normal, sıradan bir okul hayatı yaşamaktadır. Birdenbire karşısına Nao Tomori adında bir kız çıkar. Onunla karşılaşmasından dolayı, özel güç kullanıcılarının kaderi açığa çıkacaktır.

[''Charlotte indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Çok fazla animeye yorum yapmam bu anime benim için baya değerli evet 13 bölümlük bi seri ama hiç abartmayıp tam tadında bırakılan bi anime hani kesinlikle tavsiye ederim 2-3 bölüm izledikten sonra her şeyi daha iyi anlarsınız iyi seyirler :)

yine 1 gecede bitirdiğim bir anime... 6. bölüme kadar sıkıcı ve sıradan fakat bu sizi yanıltmasın sakın yarıda bırakmayın izlemeyi. tamamını izledikten sonra çok şaşıracaksınız. ilk defa bir animede karakterlerin böyle net gelişim gösterdiğine tanık oldum. başta puanını hak etmeyen, birkaç olaydan dolayı şişirilmiş bir anime sandım fakat gerçekten efsaneler arasına girecek kalitede bir anime. kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

anime tam anlamıyla çerezlik bi anime. konusu sağlam aklında yer edicek bi anime arıyorsan hiç bulaşma .anime zaten 8. bölümden sonra baslıyor az biraz zevkli olmasına zevkli fakat basit ve mantık hatalarıyla dolu bir anime herşey cok aceleye geliyor. en azından finali yarım kalmış bir anime değil gerçekten bitiyor anime. fakat dediğim gibi basit bir animenin basit bir finali, anime eşiğin yüksek ise cok zevk alamazsın :D anca benim gibi anime açlığı çektiğin bi dönemindeysen o zaman idare edebilir.

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.91 / 10 385,884 oy
İngilizce İsmi :   Charlotte
Japonca İsmi :   Charlotte(シャーロット)
Tür :   Drama, School, Super Power
Bölüm Sayısı :   13
Çıkış Tarihi :   2015
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Original
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar