Sen to Chihiro no Kamikakushi indir | DUAL | Türkçe Altyazılı

spirited-away-indir-wallpaper

Spirited Away TANITIM


Spirited Away - Chihiro, babasının iş değişikliği sebebiyle bulunduğu şehirden taşınmak zorunda kalan 10 yaşında üzgün ve biraz da hırçın bir kızdır. Chihiro ve ailesi, yaptıkları yolculuk esnasında ilginç olaylarla şahit olacaklardır. Yanlış girdikleri bir yolda, karşılarına çıkan bir bina karşısında durmak zorunda kalırlar. Chihiro'nun hissettiği tedirginlik yüzünden binaya girmek istememesini ve yola devam etmek istemesini ailesi umursamaz ve küçük kızın tüm ısrarlarına rağmen anne ve baba bir tünelden geçip ilerlemeye devam ederler.

Terkedilmiş bir eğlence parkı olduğunu düşündükleri yerde, hazır yemeklerin olduğunu gördükleri lokantadaki bu yemekleri yiyen anne ve babasını uyaran ve kendisi yemeği yemeyi reddeden Chihiro, onları orada bırakıp etrafa bakınmak için uzaklaşır. Karşılaştığı bir çocuk ondan oradan gitmesini ister ve Chihiro geri döndüğünde anne ve babasını birer domuza dönüşmüş halde bulur. Chihiro, anne ve babasına yardım etmek ister ama ortalık bir anda hayalet karnavalına dönüşür.

Hapis kaldıkları bu büyülü ortamdan onları kurtarmak mızmız, şımarık ve huysuz Chihiro'ya kalmıştır. Hayatta kalmak için, kendisini bir çeşit hayalet ve Shinto tanrılarının banyo evi olan otele kabul ettirmek zorunda kalan Chihiro, bu banyo evinde hayaletlerin gizem perdesini aralamakla kalmayacak, aynı zamanda kendisine yardım eden esrarengiz Haku ile aşkın büyüsünü de keşfedecektir.

[''Spirited Away indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Her izlediğimde dünyadan, kendi hayatımdan kopup gitmiş gibi hissediyorum. Mükemmel bir film değil mi?

Tam bir Miyazaki eseri. 10/10

Miyazaki'nin muhteşem hayal gücünün eseri olan bu muhteşem animeyi defalarca izledim. Hala izlemeyen varsa çok şey kaybetmiştir.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.91 / 10 570.194 oy
İngilizce İsmi :   Spirited Away
Synonyms :   Sen to Chihiro no Kamikakushi
Tür :   Adventure, Supernatural, Drama
Bölüm Sayısı :   1
Çıkış Tarihi :   2001
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Original
Süre :   2 Saat 5 dakika

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar