Samurai Champloo indir | 720p | Türkçe Altyazılı

samurai-champloo-indir-wallpaper

Samurai Champloo TANITIM


Samurai Champloo - Mugen vahşi, düşüncesiz ve kadın düşkünü bir hayduttur. Jin ise gezgin bir ronin - gizemli, geleneklere bağlı, terbiyeli ve çok güçlü bir savaşçıdır. Bir tesadüf eseri karşılaşırlar ve dövüşürler; ancak birbirlerini altedemezler ve bu sırada çıkan yangın yüzünden yakalanırlar. İkilinin yolları kendilerini idam edilmekten kurtaran Fuu ile kesişir. Fuu ikisini, kendisine "ayçiçeği gibi kokan" gizemli bir samurayı aramasında yardımcı olmaları için ikna eder ve yolculukları başlar.

[''Samurai Champloo indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

1,2 bölüm sizi sıkabilir onun dışında, .çok iyi anime, direk başlayın derim, siz farketmeden bitirmiş olcaksınız. Özelikle, benim beğendiğim bölümler: 14. bölüm ve 15. bölüm çok iyiydi. Tek Mugen reis için bile izlenir.

Güzel anime. Normalde belli bi konu üzerinden değilde her bölüm farklı konuların olduğu animeler beni çok bağlamıyorlar ama ana karakterler çok iyi olduğundan izletiyor kendini.Eski olduğundan da ön yargılıydım ama çizimleri, savaşlar vs. beni tatmin etti. Bazı bölümler konu bütünlüğü olmadığından baysada tavsiye ediyorum izleyin.

Gerçekten kendine ait mizahıyla, müzikleriyle, aksiyon sahneleriyle, dramasıyla mükemmelliğe ulaşmış epik nadir serilerden hikaye örgüsü başlarda ve ortalarda korunduğu gibi finalde de sekteye uğramamış 10 üzerinden 9 üstü vermeyen ayıp etmiştir onlarca güzel sıfatı tek bir animeye sığdırabileceğiniz kelimelerin kifayetsiz kalacağı animedir kendisi :) senelerdir erteliyorum izleyecem diye iyi ki ertelemişim, izlenmiş yüzlerce animeden sonra böyle bi şaheseri gündeme taşımak beni mutlu etti.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.50 / 10 334,774 oy
İngilizce İsmi :   Samurai Champloo
Synonyms :   SAMURAI CHAMPLOO
Tür :   Action, Adventure, Comedy, Historical, Samurai, Shounen
Bölüm Sayısı :   26
Çıkış Tarihi :   2004
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Original
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar