K-On! indir | Sezon 1-2 | Türkçe Altyazılı | 720p |

k-on-indir

K-On! TANITIM


K-On! - Genç ve hiçbir şeyi kafaya takmayan bir kız olan Hirasawa Yui, liseye geçmiştir ve "Light Music Club." tanıtım posterini gördüğü anda heyecanla hayallere kapılır. Hiç düşünmeden, aceleyle kulübe katılmaya gider. Fakat Yui'nin ufak bir problemi vardır; o hiç bir enstrümanı çalmayı bilmemektedir.

Yui, açıkla yapmak için kulüp odasına gittiğinde, kulübün diğer üyeleri olan; Ritsu, Mio ve Tsumugi tarafından sıcakkanlılıkla karşılanır. Yui'nin müzik bilgisi oldukça kötü olsa da, üye sayısının azlığından ötürü kulübün dağılmaması için, onu kalmaya ikna ederler. Yui'nin hayallerini tekrardan alevlendiren, ufak bir parça çalındıktan sonra, yeni üyelerini ve gitaristlerini ikna etmekte başarılı olurlar.

Okul ödevlerinde ve bir çok aksilik yaşamış olmasına rağmen, Yui kulübün diğer üyelerinin de yardımıyla beraber gitar öğrenmeye başlar. Okul festivali oldukça yaklaşmıştır ve Yui çalışmalarında bazı sorunlar yaşamaktadır, acaba Light Music Club. ilk sahne deneyimleri için hazır olabilecek midir?

[''K-On! indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Animeyi izleyeli 2 yıl oldu galiba. Ama hala iyi hatırlıyorum. Animeyi izlemekte kararsızsanız,müziği ve samimi dostlukları seviyorsanız izlemenizi öneririm.Aslında müzikten çok dostluk hayattan kesit sahneler ağır basıyor. Yani her bölümde müzik sahnesi beklemeyin. Ama yine de çokca şarkı var ki zaten beste ve söz öyle kolay kolay yapılabilen bir şey değil. Aslında bu anime samimiyeti hissettiriyor ki bence samimiyetin azaldığı bu zamanlarda kesinlikle izlenilmeli. Umarım animeyi izler ve bu hisleri hissedersiniz.

Güzel animeydi şirindi, komikti ve eğlenceliydi izlemeye değer ;)

Çok hoş bir animeydi. Her açıdan izlemesi çok zevkliydi. Bildiğim, tanıdığım bir firmadan olduğu için karakter çizim ve tiplemelerinin güzelliği firmanın öteki yapımlarındaki birçok anime ile benzerlik gösteriyor ve o firmanın tarzını sevdiğim için animenin en çok çizim ve tiplemelerini beğendim. Sonra müzik animesi olduğu için sık sık şarkı dinliyoruz ve bunlarıda tatlı karakterlerden dinliyor olmamız da büyük bir artısı çünkü animede hiç erkek karakter yok, kadro tamamen kız karakterlerden oluşuyor ve bu yönüyle bir farklılık yapmayı başarmış. Ama beklediğim kadar şarkı dinleyemedim çünkü müziğe değil de daha çok karakterlerin sürekli bişeyler yiyip içmesine, oyun oynamasına ve başka şekillerde eğlenmesine ağırlık verilmiş gibime geldi. Neyse yinede oldukça eğlenceli, izlemesi zevkli, hiç sıkmayan, güzel, keyifli ve renkli bir anime. Puanım 8/10.

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.86 / 10 323,968 oy
İngilizce İsmi :   K-ON!
Synonyms :   Keion
Tür :   Slice of Life, Comedy, Music, School
Bölüm Sayısı :   40
Çıkış Tarihi :   2009
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   4-koma manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar