Sword Art Online indir |Türkçe Altyazılı | DUAL | 1080p |

sword-art-online-indir

Sword Art Online TANITIM


Sword Art Online - 2022 yılında, sanal gerçeklik sıçramalar ve sınırlamalar ile gelişti ve Sword Art Online (SAO) adında devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunu başlatıldı. “NerveGear” teknolojisi sayesinde oyuncular oyun içindeki avatarlarını kendi düşünceleri dışında hiçbir şey kullanarak kontrol edebilirler. “Kirito” olarak adlandırılan Kazuto Kirigaya, oyunun ilk sevkıyatında ellerini alan şanslı birkaç meraklı arasında. Kendisini, on bin kişiyle birlikte, muhteşem bir ortaçağ silahı ve korkunç canavarlarla dolu doğal ve ayrıntılı Aincrad dünyasında bulmak için giriş yapıyor. Ancak, acımasız bir olayda, oyuncular yakında çıkamayacaklarını anlarlar; Oyunun yaratıcısı, oyunun yüz seviyesini tamamlayana kadar onları yeni dünyasında tuzağa düşürdü.

Aincrad'dan kaçmak için, Kirito artık diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak ve işbirliği yapmak zorunda kalacak. Bazıları müttefiktir, bazıları ise düşmanlar iken, lider grubun acımasız oyundan kaçmaya çalıştığını söyleyen Asuna Yuuki gibi. Daha da kötüsünü yapmak için, Sword Art Online eğlenceli ve oyun değil: Aincrad'da ölürlerse, gerçek hayatta ölürler. Kirito yeni gerçekliğine adapte olmalı, hayatta kalmak için mücadele etmeli ve umarım sanal cehennemden kurtulmalıdır.

[''Sword Art Online indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Muhteşem hikayeye sahip bir animedir. Bazı yerleri klişe olsa da çok başarılıdır ayrıca geleceğin teknolojisini şimdiden işlemiş adamlar böyle bir sanal dünya üzerinde gerçekten şuan bazı firma ve sektörler çalışıyor.

Anime gerçekten çok güzel. animeyi 5.bitirişim ve hiç de sıkmıyor oldukça güzel bence başlamanızı tavsiye ederim.Ama tek sıkıntı sadece SAO oyunun güzel olması. Bana göre diğer oyunlar biraz daha sıkıcı ilerliyor. (10/9)

SAO nun ilk sezonu benim izlediğim en iyi animelerde ilk 5 e girer ve tekrar tekrar başlıyorum seriye

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.54 / 10 1,101,511 oy
İngilizce İsmi :   Sword Art Online
Synonyms :   S.A.O, SAO
Tür :   Action, Adventure, Fantasy, Game, Romance
Bölüm Sayısı :   50
Çıkış Tarihi :   2012
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Light Novel
Süre :   Bölüm Başı 23 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar