Satsuriku No Tenshi indir | 1080P | DUAL AUDIO

satsuruki-no-tenshi-indir

Satsuriku no Tenshi TANITIM


Satsuriku no Tenshi - 13 yaşındaki Rachel uyandığında kendini terk edilmiş bir binanın zemin katında esir kalmış olarak bulur. Hiçbir anısı olmadan ya da nerede bulunduğu ile ilgili hiçbir fikri olmadan sersemlemiş ve kayıp bir durumda binada dolaşmaktadır. Arayışında bandajlarla sarılı olan bir adamla karşılaşır. Adam kendini Zack olarak tanıtır ve Azrail'inki gibi bir orak kullanmaktadır.

Aralarında tuhaf, deli sözlerle güçlenen acayip bir bağ vardır. İkisi bu acayip binada esirlar ve kaderin namacıyla onları buraya koyduğunu bilmiyorlar. Ama bir çıkış yolu bulabilmek amacıyla can havli ile çalışacaklar.

[''Satsuriku no Tenshi indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

İzlerken diğer animeler gibi belli bir konu aramayın çok farklı bir işleyişi var gizem kısmı biraz daha ağır basıyor gerilime göre . Konu aramayın derken karakterlerin hepsi sıkıntılı olduğu için normal bir konu izleyemezler zaten normal bir gündem ile bitseydi karakterlere uymazdı tam tahmin ettiğim gibi bitti çok da güzel bitti , sonuna doğru bir şüphe ettim ama son anda yetişti :) . İzlemenizi tavsiye ederim bu tür gizem ve psikoloji türünü seviyorsanız. Anlamak biraz zor oldu için biraz puan kırdım ama [ 7,5/10 ] alır.

Beyler kesinlikle izlemelisiniz çok iyiydi ya :D Zack gibi sağlam karakter her animede bulunmaz.

İzlenebilir Bir anime ne çok boş ne çok iyi orta kalitede.

BİLGİLER

MAL Puanı :    6.9 / 10 76,924 oy
İngilizce İsmi :   Angels of Death
Synonyms :   Angel of Massacre, Angel of Slaughter
Tür :   Adventure, Horror, Psychological, Thriller
Bölüm Sayısı :   16
Çıkış Tarihi :   2018
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Game
Süre :   Bölüm Başı 23 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar