One Punch Man indir | Sezon 1-2 | 1080P |

one-punch-man-indir

One Punch Man TANITIM


One Punch Man - 2009 senesi başında yayına başlayan Bir takma ad kullanarak yapılan devam eden Japon bir webcomic serisidir. Serisi süratli viral gidişat sağladı, Haziran 2012’de 7.9 milyon hiti aştı. Serinin dijital mangası Yusuke Murata doğrulusunda tekrardan Shueisha Young Jump Web Çizgi Roman sitesinde 2012 senesinde yayınlanmaya başladı. Viz Media, Weekly Shonen Jump dijital dergisine İngilizce serileştirme amacıyla ruhsat verdi. Madhouse ile televizyon anime uyarlaması Japonya’da Ekim 2015 tarihinde yayınlanmaya başladı.

KONUSU - Görünüşte sıradan ve önemsiz olan Saitama kahraman olmak amacıyla eşi benzeri olmayan bir merakı vardır. Çocukluk hayalini yapmak amacıyla, durmaksızın üç sene süresince kendini eğitir ve bu proseste bütün saçı kaybeder. Saitama olağanüstü derecede kuvvetlidür, o kadar ki, hiçbir düşman savaşta onu yenmesi olası değildir. Aslında, hepsi yalnızca tek bir yumrukla yenmektedir. Bu hal beklenmeyen bir meseleye namacıyla olmuştur, failleri yenmek bundan sonra eğlenceli ve heyecan verici değildir. Bu proses gerektiğince sıkıcı duruma gelmiştir.

Genos, 19 yaşında bir cyborgdur. Onun gelmesi ile bu hal değişir. Saitama’nın neler yapabileceğini gördükten sonra onun öğrencisi olmak ister. Genos sertifikalı tanınmış kahramanlar olabilmek amacıyla Kahramanlar Derneğine katılmayı önerir. Kahramanlar Derneğinin üst seviye üyesinin bile yenmesi olası olan çok kuvvetli canavarları yenmesine rağmen, Saitama saygı kazanmak amacıyla mücadele eder. Çoğu insan onu düz fiziksel görünüşü namacıylaiyle hileci ve düzmece bir kahraman olmakla suçluyorlar. İnsanların yalnızca ufak bir alanı beceri ve tevazusunun farkındadır.

[''One Punch Man indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Tek kelimeyle harikaydı. Konusu karakterleri hikayenin işleyişi hepsi mükemmeldi gerçi benim gibi haksızlığa gelemiyorsanız bir iki kısımda kafayı yiyebilirsiniz. Başlayıp başlamamak konusunda kararsızsanız benim gibi geciktirip ilerde pişman olmayın kısacası direk başlayın.

Şu ana kadar izlediğim en güzel anime. Devamının gelmesini istiyorum Puanım: 10/10

Aksiyon-Komedi türünden çok iyi bir örnek. Ama doğru dürüst bir olay örgüsü beklemeyin. Sadece gülmek için çerezlik güzel bir anime.

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.71 / 10 857,945 oy
İngilizce İsmi :   One Punch Man
Synonyms :   One Punch-Man, One-Punch Man, OPM
Tür :   Action, Sci-Fi, Comedy, Parody, Super Power, Supernatural, Seinen
Bölüm Sayısı :   Devam Ediyor
Çıkış Tarihi :   2015
Durumu :   Devam Ediyor
Kaynak :   Web Manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar