My Hero Academia indir | Sezon 1 | Türkçe Altyazılı | 1080p |

my-hero-academia-indir

Boku no Hero Academia TANITIM


Boku no Hero Academia - Yeni keşfedilen süper güçlerin “tuhaflıkların” ortaya çıkışı, insanlığın yüzde 80'inin elementlerin manipülasyonundan şekil değiştirmeye kadar çeşitli yeteneklere sahip olmasıyla birlikte giderek artmaktadır. Bu, dünyanın geri kalanını tamamen güçsüz bırakır ve Izuku Midoriya böyle bir bireydir. Çocukluğundan beri hırslı bir ortaokul çocuğu kahraman olmaktan başka bir şey istememiştir. Izuku’nun adaletsiz kaderi, kahramanlara hayran kalmasına ve ne zaman olursa olsun onlarla ilgili notlar almasına izin veriyor. Fakat ısrarının bir miktar meyve verdiği anlaşılıyor: İzuku bir numaralı kahraman ve kişisel idolü All Might ile tanışıyor.

Tüm Might’ın tuhaflığı, miras alınabilecek eşsiz bir yetenek ve İzuku’nun halefi olmasını seçti! Aylarca süren yorucu eğitim süren İzuku, mükemmel kahraman eğitim programı ile ünlü prestijli bir lise olan UA Lisesi'ne kaydoldu ve bu yıl birinci sınıf öğrencileri özellikle umut verici görünüyor. Tuhaf ama yetenekli sınıf arkadaşları ve kötü niyetli bir örgütün göze çarpmayan tehdidi ile İzuku yakında kahraman olmanın gerçekte ne anlama geldiğini öğrenecek.

[''Boku no Hero Academia indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Mangası Türkiye'de çıktığı zaman arkadaşımdan okumuştum ve konu beni etkilememişti.Baktım iyice popülerleşiyor,bi şans daha vereyim dedim ve animesine başladım, iyi ki de başlamışım çünkü animasyon olunca daha sürükleyiciymiş...Konudan çok karakterlerin ne kadar özgün ve komik olmasını seviyorum.Mizahı da cuk oturmuş yani ister komedi ister dövüş sahnelerinde hepsi çok iyiler

Sebebini bilmiyorum ama istemsizce bu animeye ön yargılıydım. Ama DR de mangasını gördüm birinci bölümünü gizli gizli orada bitirdim :D. Ve devamını aşırı merak ettiğim için eve gelir gelmez Animesi'ne oturdum.

Müzikleri olsun, konusu olsun, görsellik olsun.. Keşke hiç izlemeyen ve izlemeyi düşünen biri olsam da tekrar izlesem

BİLGİLER

MAL Puanı :    8.39 / 10 738,960 oy
İngilizce İsmi :   My Hero Academia
Synonyms :   Boku no Hero Academia
Tür :   Action, Comedy, School, Shounen, Super Power
Bölüm Sayısı :   13
Çıkış Tarihi :   2016
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Manga
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar