A.I.C.O. Incarnation indir | 1080P | DUAL AUDIO |

aico-indir

A.I.C.O. Incarnation TANITIM


A.I.C.O. Incarnation - A.I.C.O. Incarnation ; Japonya'da yakın bir gelecekte, 2035 yılında başladı. Yapay yaşam araştırmasının neden olduğu “Patlama” olarak bilinen önemli bir olay. “Madde” adı verilen belirli bir AI, Kurobe Boğazı'nı yıprattı. İnsanlığın son umudu olarak adlandırılan araştırma kentine giriş, hükümet tarafından yasaklandı.

İki yıl sonra, ailesini olaydan kaybeden 15 yaşında bir kız olan Aiko Tachibana'ya, Aiko'nun vücudunda saklanan bir sır hakkında bilmediği gerçeğini Yuuya Kanzaki adlı bir transfer öğrencisi anlattı. Gizemi çözmenin anahtarının Patlama'nın merkezi olan Birincil Noktada olduğu söyleniyor. İnsanlığın geleceğini taşıyan bir kız ve erkek bir araya geldiğinde, yeni gerçek ne olacak?

[''A.I.C.O. Incarnation indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

İzleyecekseniz hiç düşünmeyin Netflix kalitesi, mükemmel bir anime.

Adından bile kalite ve aksiyon akıyor. bence izlenebilirlik açısından tamamen sıkmayan ilerleyişe sahip bir seridir. aksiyonu bol, dramı yerinde romantizm kırıntıları olan anime. öneririm . ölmeden önce izleyin.

Güzel bir animeydi.Sonlara doğru beyin yakıyor.Sürükleyiciydi,tek seferde bitirmelik anime.Çizimleri ve müzikleri çok güzeldi.Biraz daha dram ekleseler çok daha güzel olabilirdi.8/10

BİLGİLER

MAL Puanı :    6.81 / 10 22.524 oy
İngilizce İsmi :   AICO
Synonyms :   A.I.C.O. -Incarnation-
Tür :   Action, Sci-Fi
Bölüm Sayısı :   12
Çıkış Tarihi :   2018
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Original
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar