Accel World indir | 1080P | DUAL AUDIO |

accel-world-indir

Accel World TANITIM


Accel World - Haruyuki Arita, çevrimiçi oyunlar oynarken teselli bulabilen aşırı kilolu, zorba bir ortaokul çocuğu. Ancak, bir gün, hayatındaki en yüksek puanların, öğrenci konseyinin popüler başkan yardımcısı Kuroyukihime tarafından üstlenildiğini bulduğunda, sert bir dönüşe giriyor. Daha sonra onu öğrenci odasına davet eder ve kullanıcıların beyin dalgalarını zamanın durduğu noktaya kadar hızlandırmasını sağlayan bir program olan “Brain Burst” u tanıtır.

Beyin Patlaması ayrıca artırılmış gerçeklik savaşı oyunu olarak da işlev görür ve daha fazla puan kazanmak için kullanıcıların diğer oyunculara karşı düello kazanması gerekir. Bununla birlikte, bir kullanıcı tüm puanlarını kaybederse, sonsuza dek Brain Patlaması'na erişimini de kaybedecektir.

[''Accel World indir'' www.anime-indir.com iyi seyirler diler.]

Bazı Animesever Yorumları 

Anime konu olarak gerçekten çok yaratıcı ve mükemmeldi. Gerçek dünya ve sanal dünya arasındaki etkileşim ve mantığı iyi oturtulmuş ve merak uyandırıyordu. Anakarakterin yakışıklı olmamasının yanında kişisel gelişimi ve yavaş yavaş aşağılık kompleksinden kurtulmasını izlemek falan gerçekten güzeldi. Bazen hayatta birinin sizin elinizden tutması gerekiyor. O kişinin sizde kimsenin görmediği bişey görmesi ve size bir yaşama amacı vermesi gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarıyor. Bir de o kişi aşık olduğunuz kişiyse, hayat savaşmaya ve uğrunda yaşamaya değer bir hal alıyor. Burada da bunun güzel bir örneğini görüyoruz. Çok isterdim biraz daha romantizm görelim. Ama o konuda maalesef biraz eksik kalmış. Halbuki aşkın verdiği motivasyonu bu kadar net görebilirken, romantizme dair daha somut bişeyler görmek isterdim. Onun dışında animenin bazı gereksiz kısımları olsa da gayet beğendim. Sizlere de tavsiye ederim.

Güzel izlenilecek bi anime. Başrol karakterin tipi insana "izleme beni" desede zamanla alışıyonuz bu duruma. Pişman olmayacağınız vakit geçirmelik güzel bi anime.

Beyler animeye başladım ana karakterin dombili olması o kadar takılmıyor insanın gözüne bir süre sonra, konusu çok güzel ben beğendim yani ,romantizm i de fena değil aksiyon sahneleri güzel, müzikleri de güzel bence bir şans verin

BİLGİLER

MAL Puanı :    7.47 / 10 268.242 oy
İngilizce İsmi :   Accel World
Synonyms :   Accelerated World
Tür :   Action, Game, Sci-Fi, Romance, School
Bölüm Sayısı :   24
Çıkış Tarihi :   2012
Durumu :   Tamamlanmış
Kaynak :   Light Novel
Süre :   Bölüm Başı 24 dk.

anime-indir-alt-resim

author

Animeler Hakkında

Animelerde herhangi bir eksik, yanlış bölüm, kırık link ve altyazı kayması görürseniz lütfen bize bildiriniz. Ayrıca anime isteğinde bulunmak isterseniz de alttaki iletişim kanalı resimlerine tıklayabilirsiniz.İletişim sayfamız: mail Discord kanalımız: discord

Next

Benzer Yazılar